Telefon: +48 (89) 535-34-35   Email: biuro@taximperium.pl

Biuro Rachunkowe Tax Imperium stworzyliśmy z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy poszukują profesjonalnego i kompleksowego wsparcia przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Zespół naszych księgowych i doradców cechuje przede wszystkim wiele lat doświadczenia zawodowego, ale również kreatywność, elastyczność i nieszablonowy sposób myślenia. Na każdym etapie naszej działalności dążymy do dostarczania Klientom rozwiązań efektywnych kosztowo, które będą odpowiadać najwyższym profesjonalnym standardom firm doradczych.

DEWIZA

Dewizą naszej firmy jest pełne dostosowanie się do wymagań Klienta, dlatego gwarantujemy Państwu:

  • rzetelne wykonywanie powierzonych nam obowiązków;
  • maksymalne zaangażowanie w każde zadanie;
  • elastyczne i nieszablonowe podejście do zasad współpracy;
  • komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach.

WIEDZA I ZAANGAŻOWANIE

Nasze Biuro to wiedza i zaangażowanie. Bierzemy odpowiedzialność za wykonywaną przez nas pracę oraz gwarantujemy każdemu Klientowi poufność przekazywanych informacji. Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Dbamy o jak najwyższy poziom merytoryczny naszych pracowników, którzy swoją wiedzą i zaangażowaniem gwarantują Państwu bezpieczeństwo i zaufanie w kontaktach z nami.

PODNOSZENIE KWALIFIKACJI

Nasi pracownicy są naszą wartością, dlatego przywiązujemy dużą wagę do kompetencji i kwalifikacji naszego personelu. Dzięki procedurom kontroli wewnętrznej oraz zapewnieniu naszym pracownikom szkoleń i pełnego dostępu do specjalistycznych publikacji zapewniamy wysoką jakość świadczonych przez nas usług i minimalizujemy ryzyko podatkowe w Państwa działalności.

Od samego początku istnienia nasze biuro rachunkowe stara się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Ogromny nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm osób zatrudnionych w naszym biurze księgowym. Uczestniczymy w szkoleniach zawodowych i kursach.

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

Dla naszych Klientów poszukujemy jak najlepszych rozwiązań. Oferowane usługi mają spełniać wszelkie oczekiwania, które Nam się stawia. Już na samym początku staramy się określić oczekiwania Klienta w zakresie obsługi księgowej, potrzeb informacyjnych, czy też ustalenia formy i harmonogramu współpracy. Do Państwa dyspozycji oferujemy nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w księgowości, które wspierają świadczone przez nas usługi oraz gwarantują bezpieczeństwo przekazywanych danych. Korzystamy z najnowszej wersji oprogramowania CDN OPTIMA, REWIZOR oraz RACHMISTRZ.